Kontakta oss på

NGL Vatten- & Energiteknik


Kontakta oss om smått till stort.
Vi hjälper både dig som är privatperson
likväl som stor fastighetsägare!

Adress: Vimarka Södergård
585 92 Linköping

Tel: +46 (0)13 - 592 54
E-mail: info@nglteknik.se

För beställning av produkter/tjänster:
bestallning@nglteknik.se

Leverantörsfakturor (max 1 faktura i pdf per mejl) skickas till:
ekonomi@nglteknik.se



Jacob NorlinG

VD
Tel: 013-37 79 71 / 0705-66 07 91
E-mail: j.norling@nglteknik.se 


benny lieberth

Energiingenjör
Tel: 013-37 79 87 / 0705-59 19 13
E-mail: benny.lieberth@nglteknik.se 


MAgnus bergenbrant

VS-Avtal/Försäljning
Tel:  0725-66 99 89 
E-mail:  magnus.bergenbrant@nglteknik.se


Anders Ohlson

Affärsområdesansvarig VVS
Tel: 0733-60 49 25
E-mail: anders@hertzmansrorservice.se 


mAttias MattSson

Projektledning
Tel: 013-37 79 72 / 0705-56 07 23
E-mail: mattias.mattsson@nglteknik.se


henrik petersson

VS-avtal/Projektledning
Tel: 013-37 79 75 / 0705-66 09 34 
E-mail: henrik.petersson@nglteknik.se 


Anna korhonen

Ekonomi
Tel: 013-37 79 79 / 0735-66 35 04
E-mail: anna.korhonen@nglteknik.se 


mergim mustafa

Administration/ekonomi
Tel: 013-37 79 84 / 0725-66 99 96
E-mail: mergim.mustafa@nglteknik.se 


Roger Johansson

Konstruktör
Tel: 013 - 592 54
E-mail: 


Albin oppäng

Montör
Tel: 0705-66 02 57
E-mail: albin.oppang@nglteknik.se


Conny whiss

Montör
Tel: 0705-66 05 35
E-mail: conny.whiss@nglteknik.se 


Leif Frank

Montör
Tel: 0725-66 99 91
E-mail: leif.frank@nglteknik.se


Niclas sjölund

Montör
Tel: 0735-66 03 32  
E-mail: niclas.sjolund@nglteknik.se


Jerry asklöf

Byggprojektör/Försäljning
Tel: 0725-66 99 92  
E-mail: jerry.asklof@nglteknik.se


Alexander hallgren

Montör
Tel: 0705-66 01 36
E-mail: alexander.hallgren@nglteknik.se 


Jonny källgren

Montör
Tel: 0725-66 99 93
E-mail: jonny.kallgren@nglteknik.se


markus karlsvärd

Montör
Tel: 0705-59 12 56
E-mail: ​​​​​​​markus.karlsvard@nglteknik.se


Robin Ring

Montör
Tel: 0705-66 02 73
E-mail: robin.ring@nglteknik.se


Lisa Eriksson

Marknad/kvalitetssamordnare
Tel: 013 - 37 79 80
E-mail: lisa.eriksson@nglteknik.se 


Anton Sverre

Montör
Tel: 0705-59 12 89
E-mail: anton.sverre@nglteknik.se


jörgen gustavsson

Montör
Tel: 0725-66 99 93
E-mail: jorgen.gustavsson@nglteknik.se


Martin Eigel

Montör
Tel: 0725-66 99 94
E-mail: martin.eigel@nglteknik.se


ture varis

Montör
Tel: 0705-47 75 40
E-mail: ture.varis@nglteknik.se


örjan knutsson

Lager
Tel: 013-37 79 82/0735 - 61 81 18  
E-mail: orjan.knutsson@nglteknik.se 


Carl Gadderyd

Montör
Tel: 0705-78 48 53
E-mail: carl.gadderyd@nglteknik.se


lars-olov Jonsson

Montör
Tel: 0705-59 60 68
E-mail: lars-olov.jonsson@nglteknik.se


Mathias Töyrä

Montör
Tel: 0705-66 02 52
E-mail: mathias.toyra@nglteknik.se